کود میل ورم
در مطلب قبل همراه شما مخاطبان گرامی بودیم با مطلبی در خصوص پرورش میل ورم. در این مطلب قصد داریم شما را با کود لارو این حشره و مزایای استفاده از آن آشنا کنیم.

میل ورم لارو حشره سوسک تاریکی می ­باشد که جهت استفاده در تغذیه پرندگان، آبزیان، خزندگان زینتی، پستانداران کوچک، جوندگان و… استفاده می­ گردد. در روند پرورش این حشره، تولید کود نیز صورت می­ گیرد که در این نوشتار توضیح مختصری جهت علاقه مندان به شناخت این نوع کود ارائه می­ گردد.

کود میل ورم

از مزیت های کود میل ورم می­ توان به مواردی از قبیل اصلاح بافت خاک اشاره کرد. همچنین دارا بودن عناصر میکرو و ماکرو در این کود باعث شده است که این کود گزینه مناسبی جهت استفاده در انواع گیاهان زینتی و آپارتمانی باشد.

عدم وجود با میکروبی مضر و بیماری زا از عوامل مهم جهت استفاده از این کود در گیاهان آپارتمانی می­ باشد، زیرا با توجه به نگهداری از گیاهان و گل های زینتی در آپارتمان های دارای تهویه ضعیف و محدود، عدم وجود بار میکروبی بیماری زا در گلدان­ ها از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

پرورش میل ورم

کود میل ورم فاقد هرگونه بو و فساد اسیدی بوده و باعث تجمع مگس و پشه نمی شود از این رو بهترین گزینه جهت گیاهان آپارتمانی می­ باشد.

این نوع کود از دسته کودهای آلی جامد می­ باشد و همانطور که توضیح داده شد گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در گلدان­ های گیاهان زینتی و آپارتمانی می­ باشد.

پرورش میل ورم

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این کود با ما در ارتباط باشید.

همچنین علاقه مندان جهت راه اندازی سالن پرورش میل ورم جهت تولید کود و لارو اینجا کلیک کنند.

افضلی ۰۹۳۳۶۱۵۲۸۹۰

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on print
Print
Share on whatsapp
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Most Popular

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

دسته بندی Herbal Categories

On Key

Related Posts

اسانس گیری از گیاهان دارویی

از خدمات آزمایشگاه آوان در زمینه استخراج ترکیبات گیاهان دارویی، اسانس گیری از اندام های مختلف گیاهان دارویی می باشد. در این مطلب همراه شما

سیاه دانه

گیاه دارویی سیاه دانه

در این مطلب همراه شما مخاطبان گرامی هستیم در زمینه شناخت و بررسی خواص دارویی گیاه دارویی سیاه دانه مقدمه بر معرفی گیاه دارویی سیاه

شاه اسپرم

گیاه دارویی شاه اسپرم

در این مطلب همراه شما مخاطبان گرامی هستیم با معرفی گیاه دارویی شاه اسپرم مقدمه شاه اسپرم ( نام علمی : Tanacetum balsamita ) گیاهی

شمعدانی

مروری بر گیاه دارویی شمعدانی

در این مطلب همراه شما مخاطبان گرامی هستیم با معرفی گیاه دارویی شمعدانی معرفی گیاه دارویی شمعدانی گیاه شمعدانی (Pelargonium) یکی از گیاهان داروئی ارزشمند