زراعت و باغبانیعلوم جانوری

کود میل ورم

کود میل ورم
در مطلب قبل همراه شما مخاطبان گرامی بودیم با مطلبی در خصوص پرورش میل ورم. در این مطلب قصد داریم شما را با کود لارو این حشره و مزایای استفاده از آن آشنا کنیم.

میل ورم لارو حشره سوسک تاریکی می ­باشد که جهت استفاده در تغذیه پرندگان، آبزیان، خزندگان زینتی، پستانداران کوچک، جوندگان و… استفاده می­ گردد. در روند پرورش این حشره، تولید کود نیز صورت می­ گیرد که در این نوشتار توضیح مختصری جهت علاقه مندان به شناخت این نوع کود ارائه می­ گردد.

کود میل ورم

از مزیت های کود میل ورم می­ توان به مواردی از قبیل اصلاح بافت خاک اشاره کرد. همچنین دارا بودن عناصر میکرو و ماکرو در این کود باعث شده است که این کود گزینه مناسبی جهت استفاده در انواع گیاهان زینتی و آپارتمانی باشد.

عدم وجود با میکروبی مضر و بیماری زا از عوامل مهم جهت استفاده از این کود در گیاهان آپارتمانی می­ باشد، زیرا با توجه به نگهداری از گیاهان و گل های زینتی در آپارتمان های دارای تهویه ضعیف و محدود، عدم وجود بار میکروبی بیماری زا در گلدان­ ها از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

پرورش میل ورم

کود میل ورم فاقد هرگونه بو و فساد اسیدی بوده و باعث تجمع مگس و پشه نمی شود از این رو بهترین گزینه جهت گیاهان آپارتمانی می­ باشد.

این نوع کود از دسته کودهای آلی جامد می­ باشد و همانطور که توضیح داده شد گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در گلدان­ های گیاهان زینتی و آپارتمانی می­ باشد.

پرورش میل ورم

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این کود با ما در ارتباط باشید.

همچنین علاقه مندان جهت راه اندازی سالن پرورش میل ورم جهت تولید کود و لارو اینجا کلیک کنند.

افضلی ۰۹۳۳۶۱۵۲۸۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *