دام و طیورعلوم جانوری

پرورش میل ورم

پرورش میل ورم
در این مطلب قصد داریم شما مخاطبان گرامی را با پرورش و استفاه از میل ورم آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

تولید و تأمین منابع پروتئینی و مغذی در چرخه تولید کشورهای جهان همواره امری مهم تلقی شده است. استفاده از تولیدات دامی و کشاورزی در جهت تأمین این موارد از دیرباز در ایران و سایر کشورهای جهان مرسوم بوده است. امروزه با توجه به محدودیت در منابع آبی کشور و بحران خشکسالی در اکثر نقاط و همچنین تغییرات آب و هوایی و کاهش بارندگی در کشور، ارائه راهکارهای مناسب و نوین در امر تولید و تأمین منابع پروتئینی امری اجتناب‌ناپذیر است.

پرورش میل ورم

ناگفته نماند به‌غیراز تغییرات آب و هوایی و کاهش بارندگی در کشور که البته گریبان سایر کشورها را هم گرفته، رشد جمعیت، کشاورزی نادرست و نادیده گرفتن مزیت­‌ها با توجه به وضعیت گرم و خشک کشور، مدیریت نادرست و عطش توسعه از مهم‌ترین دلایلی است که سبب شده ایران در بحران آب ‌دست‌ وپا بزند.

کود میل ورم

میل ورم، لارو سوسک تاریکی می باشد که جهت تغذیه پرندگان، آبزیان، خزندگان و… پرورش داده می شود. همچنین تولید کود توسط لارو میل ورم از دیگر اهداف پرورش و نگهداری ز این حشره می باشد. لذا امروزه پرورش و استفاده از میل ورم در کشورهای مختلف مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. جهت آشنایی بیشتر با این کسب و کار و دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت مدیر دام مراجعه کنید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کود میل ورم و تهیه این کود با کارشناسان دزرتاریوم در ارتباط باشید.

افضلی ۰۹۳۳۶۱۵۲۸۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *